SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
860 000 €
(6 825 € / m²)
Prodaja
2
2+
126 m²
Carrer del Call, Barcelona

spalnica2
površina126 m²
kopalnice2+
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaDa

Opis

This fully renovated apartment with typical local architectural details is located in the center of the Gothic Quarter of Ciutat Vella. The apartment ...

Parametri

Oprema & lastnosti

Ustvarjeno z AI

Odprt bivalni prostorNaravna svetlobaLeseni podPo prenovi

Ostalo
Starost oglasa: 494 dni
Posodobljeno: 494 dni

Lokacija

Carrer del Call, Barcelona
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Lucas Fox Barcelona

Podobni oglasi