SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
1 080 000 €
(13 171 € / m²)
Prodaja
2
2+
82 m²
CALLE JOSEP PLA, Barcelona

spalnica2
površina82 m²
kopalnice2+
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaDa

Opis

Nestled in one of Barcelona’s most desirable residential enclaves, this stunning modern apartment on Passeig Garcia Fària offers an exceptional lifest...

Ostalo
Starost oglasa: 3 dni
Posodobljeno: 3 dni

Lokacija

CALLE JOSEP PLA, Barcelona
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Lucas Fox Barcelona

Podobni oglasi