SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
2 200 000 €
(11 000 € / m²)
Prodaja
Atipične
2+
200 m²
Passeig de Sant Joan, Barcelona

spalnicaatypical
površina200 m²
kopalnice2+
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Pis en venda a Barcelona, amb 200 m2, 3 habitacions i 4 banys, Ascensor, Moblat, Aire condicionat i Calefacció Suelo radiante.

Ostalo
Starost oglasa: 9 dni
Posodobljeno: 9 dni

Lokacija

Passeig de Sant Joan, Barcelona
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Grandiora Real Estate

Podobni oglasi