SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
950 000 €
(5 000 € / m²)
Prodaja
Atipične
2+
190 m²
Carrer del Roser, Barcelona

spalnicaatypical
površina190 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Ubicado en el corazón de Poble-sec, este singular espacio rehabilitado integralmente propone una forma de vivir y trabajar difícil de encontrar hoy en...

Ostalo
Starost oglasa: 11 dni
Posodobljeno: 7 dni

Lokacija

Carrer del Roser, Barcelona
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

iad España

Podobni oglasi