SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
1 280 000 €
(11 532 € / m²)
Prodaja
Atipične
1
111 m²
Carrer de València, Barcelona

spalnicaatypical
površina111 m²
kopalnice1
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeNovogradnja
kletNe
terasaNe

Opis

BARNES presenta aquest elegant pis alt cantoner d'obra nova en una majestuosa finca modernista del segle XIX, completament rehabilitada per oferir un ...

Ostalo
Starost oglasa: 14 dni
Posodobljeno: 14 dni

Lokacija

Carrer de València, Barcelona
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

BARNES Barcelona

Podobni oglasi