SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
319 000 €
(4 984 € / m²)
Prodaja
2
1
64 m²
Carrer de Beatriu, Barcelona

spalnica2
površina64 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

We present this charming penthouse on Dante Alighieri Street, in the heart of Horta-Guinardó (Barcelona), a property that combines natural light, tran...

Ostalo
Starost oglasa: 16 dni
Posodobljeno: 15 dni

Lokacija

Carrer de Beatriu, Barcelona
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

CENTURY 21 Family Nest

Podobni oglasi