SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
1 590 000 €
(8 413 € / m²)
Prodaja
3
2+
189 m²
Carrer de Girona, Barcelona

spalnica3
površina189 m²
kopalnice2+
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

This fourth-floor residence is located in one of Barcelona's most established and architecturally significant neighbourhoods, combining historic chara...

Ostalo
Starost oglasa: 23 dni
Posodobljeno: 23 dni

Lokacija

Carrer de Girona, Barcelona
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Lucas Fox Barcelona

Podobni oglasi