SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
1 290 000 €
(8 323 € / m²)
Prodaja
3
2+
155 m²
Carrer de Sèneca, Barcelona

spalnica3
površina155 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaDa

Opis

Luxurious and sophisticated brand-new, fully renovated penthouse next to Passeig de Gràcia, just steps from Avinguda Diagonal, in the Vila de Gràcia d...

Ostalo
Starost oglasa: 46 dni
Posodobljeno: 36 dni

Lokacija

Carrer de Sèneca, Barcelona
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Cornex Capital

Podobni oglasi