Seznam ponudb
30
30
30
1 050 000 €
(10 938 € / m²)
Prodaja
2
1
96 m²
Rambla de Catalunya, Barcelona
Prikaži na zemljevidu
Dodaj med priljubljene
Deli
spalnica
2
površina
96 m²
kopalnice
Prevedi v angleščina
Altura pis 1r, pis superfície construïda 105 m², sup. útil 96 m², núm. hab. individ.: 1, habitacions dobles: 1, 1 bany/s, 1 lavabos, adaptat a persone...
Prikaži celoten opis
Parametri
Oprema & lastnosti
Dvigalo
Klimatizacija
Parametri
Lastništvo:
Vrsta lastništva določa pravno razmerje do nepremičnine – osebno, zadružno ali državno/občinsko.
Ostalo
Stanje:
Trenutno stanje nepremičnine glede prenove – pred prenovo, po prenovi ali med prenovo.
Ostalo
Energetski razred:
Energetska izkaznica stavbe ocenjuje energijsko učinkovitost na lestvici A–G.
B - Zelo varčna
tip stavbe:
Ostalo
Vrsta ogrevanja:
Ostalo
Prikaži vse parametre
Starost oglasa:
61 dni
Posodobljeno:
61 dni
Prijavi oglas
Lokacija
Rambla de Catalunya, Barcelona
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.