SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
1 790 000 €
(9 323 € / m²)
Prodaja
4
2+
192 m²
Carrer del Consell de Cent, Barcelona

spalnica4
površina192 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Excepcional vivienda en finca regia del Quadrat d’Or, actualmente en proceso de rehabilitación integral.~~Ubicada en una elegante finca regia de 1900 ...

Ostalo
Starost oglasa: 73 dni
Posodobljeno: 73 dni

Lokacija

Carrer del Consell de Cent, Barcelona
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Withfor Ethical Real Estate

Podobni oglasi