SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
750 000 €
(7 500 € / m²)
Prodaja
3
2+
100 m²
Carrer del Parlament, Barcelona

spalnica3
površina100 m²
kopalnice2+
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaDa

Opis

Apartment For sell in Barcelona in Barcelona

Modernismo, luz y doble orientación en el corazón de Sant Antoni
Te presentamos una auténtica joya arqu...

Parametri

Oprema & lastnosti

Ustvarjeno z AI

TerasaLeseni podVisoki stropiLočena kuhinjaPo prenovi

Ostalo
Starost oglasa: 91 dni
Posodobljeno: 91 dni

Lokacija

Carrer del Parlament, Barcelona
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

1001 PORTALES

Maythe ROMERO

Podobni oglasi