SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
1 100 000 €
(11 224 € / m²)
Prodaja
Atipične
1
98 m²
Plaça Catalunya, Barcelona

spalnicaatypical
površina98 m²
kopalnice1
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeNovogradnja
kletNe
terasaDa

Opis

Ubicat a una elegant finca règia, aquest sofisticat sobreàtic es presenta com una residència pensada per a aquells que valoren la tranquil·litat, la p...

Parametri

Oprema & lastnosti

Ustvarjeno z AI

TerasaNaravna svetlobaLeseni podOdprt bivalni prostor

Ostalo
Starost oglasa: 109 dni
Posodobljeno: 109 dni

Lokacija

Plaça Catalunya, Barcelona
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

BARNES Barcelona

Podobni oglasi