SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
1 490 000 €
(5 302 € / m²)
Prodaja
Atipične
1
281 m²
Carrer de Brocaters, Barcelona

spalnicaatypical
površina281 m²
kopalnice1
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaDa

Opis

Barnes International presenta una residència única al cor de Barcelona, on l'arquitectura clàssica i el disseny contemporani s'uneixen per crear una l...

Ostalo
Starost oglasa: 104 dni
Posodobljeno: 104 dni

Lokacija

Carrer de Brocaters, Barcelona
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

BARNES Barcelona

Podobni oglasi