SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
690 000 €
(6 970 € / m²)
Prodaja
3
1
99 m²
Carrer de Mallorca, Barcelona

spalnica3
površina99 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Habitatge en venda situat en una de les zones més demandades de l’Eixample, a pocs metres de la Rambla Catalunya. Aquest pis ofereix múltiples possibi...

Ostalo
Starost oglasa: 379 dni
Posodobljeno: 151 dni

Lokacija

Carrer de Mallorca, Barcelona
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Atipika Lifestyle Properties

Podobni oglasi