SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
645 000 €
(7 088 € / m²)
Prodaja
2
2+
91 m²
AVENIDA PALM-MAR, Arona

spalnica2
površina91 m²
kopalnice2+
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaDa

Opis

Esta lujosa vivienda en planta baja se sitúa en el exclusivo complejo Palma Real Suites, en Palm-Mar, una zona residencial consolidada que destaca por...

Parametri

Oprema & lastnosti

Ustvarjeno z AI

NadstropjeOdprt bivalni prostorTerasaNaravna svetloba

Ostalo
Starost oglasa: 14 dni
Posodobljeno: 14 dni

Lokacija

AVENIDA PALM-MAR, Arona
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Second home Tenerife

Podobni oglasi