SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
587 000 €
(5 929 € / m²)
Prodaja
2
2+
99 m²
AVENIDA PALM-MAR, Arona

spalnica2
površina99 m²
kopalnice2+
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaDa

Opis

Este lujoso ático dúplex se sitúa en el exclusivo complejo Palma Real Suites, en Palm-Mar, una zona residencial consolidada que destaca por su entorno...

Parametri

Oprema & lastnosti

Ustvarjeno z AI

TerasaOdprt bivalni prostorNaravna svetloba

Ostalo
Starost oglasa: 11 dni
Posodobljeno: 11 dni

Lokacija

AVENIDA PALM-MAR, Arona
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Second home Tenerife

Podobni oglasi