SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
225 000 €
(4 091 € / m²)
Prodaja
1
1
55 m²
Avenida San Francisco, Arona

spalnica1
površina55 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

A lovely renovated 1st floor penthouse apartment in Ohasis Boutique Suites in Los Cristianos. The property comprises of 1 bedroom with fitted wardrobe...

Ostalo
Starost oglasa: 60 dni
Posodobljeno: 31 dni

Lokacija

Avenida San Francisco, Arona
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Your Overseas Home

Your Overseas Home

Podobni oglasi