SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
349 900 €
(6 362 € / m²)
Prodaja
3
2+
55 m²
Calle Rodeo, Arona

spalnica3
površina55 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Stunning Reformed 3-Bedroom Penthouse in Los Diamantes, Los Cristianos Located within the well-maintained Los Diamantes complex in the heart of Los Cr...

Ostalo
Starost oglasa: 56 dni
Posodobljeno: 27 dni

Lokacija

Calle Rodeo, Arona
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Your Overseas Home

Your Overseas Home

Podobni oglasi