Seznam ponudb
35
35
35
225 000 €
(3 629 € / m²)
Prodaja
1
1
62 m²
Calle Envolvente, Arona
Prikaži na zemljevidu
Dodaj med priljubljene
Deli
spalnica
1
površina
62 m²
kopalnice
Prevedi v angleščina
Apartamento moderno y renovado con ascensor, garaje, trastero y gran balcón con vistas sin obstáculos!
Este moderno apartamento de un dormitorio to...
Prikaži celoten opis
Parametri
Oprema & lastnosti
Dvigalo
Klimatizacija
Ustvarjeno z AI
Oznake samodejno ustvari umetna inteligenca – na podlagi fotografij in opisa nepremičnine.
Ločena kuhinja
Po prenovi
Parametri
Lastništvo:
Vrsta lastništva določa pravno razmerje do nepremičnine – osebno, zadružno ali državno/občinsko.
Ostalo
Stanje:
Trenutno stanje nepremičnine glede prenove – pred prenovo, po prenovi ali med prenovo.
Ostalo
Energetski razred:
Energetska izkaznica stavbe ocenjuje energijsko učinkovitost na lestvici A–G.
D - Manj varčna
tip stavbe:
Ostalo
Vrsta ogrevanja:
Ostalo
Prikaži vse parametre
Starost oglasa:
74 dni
Posodobljeno:
74 dni
Prijavi oglas
Lokacija
Calle Envolvente, Arona
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.