SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
1 950 000 €
(13 448 € / m²)
Prodaja
5
2+
145 m²
carrer Goya, Andratx

spalnica5
površina145 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Welcome to this perfect and functional penthouse with an exceptional 105m2 rooftop terrace and spectacular sea views, located in a small gated communi...

Ostalo
Starost oglasa: 489 dni
Posodobljeno: 489 dni

Lokacija

carrer Goya, Andratx
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Baerz & Co Luxury Homes International

Podobni oglasi