SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
1 465 000 €
(11 535 € / m²)
Prodaja
3
1
127 m²
CALLE GRUMER, Andratx

spalnica3
površina127 m²
kopalnice1
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeNovogradnja
kletNe
terasaDa

Opis

Tento prostorný apartmán se nachází ve vyhledávané lokalitě Port de Andratx, kde se snoubí moderní komfort s přírodním půvabem, nabízí pěkný výhled na...

Parametri

Oprema & lastnosti

Ustvarjeno z AI

TerasaRazgledOdprt bivalni prostorLočeni wcLeseni podNaravna svetloba

opremljeno
Starost oglasa: 255 dni
Posodobljeno: 130 dni

Lokacija

CALLE GRUMER, Andratx
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

John Taylor Palma de Mallorca

Podobni oglasi