SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
597 700 €
(2 189 € / m²)
Prodaja
3
2+
273 m²
CALLE TRONA (LA), Altea

spalnica3
površina273 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Flat for sale in Altea Hills. It is an exclusive property that offers unrepeatable views. One of the best works carried out throughout the Costa Blanc...

Ostalo
Starost oglasa: 56 dni
Posodobljeno: 56 dni

Lokacija

CALLE TRONA (LA), Altea
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Your Overseas Home

Your Overseas Home

Podobni oglasi