SUPA24
Dnevna soba; lesena tla, naravna svetloba, sodoben slog, visoki stropi
Dnevna soba
Dnevna soba
2 980 000 €
(8 142 € / m²)
Prodaja
4
2+
366 m²
CALLE ISLA DE ALTEA, Altea

spalnica4
površina366 m²
kopalnice2+
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeNovogradnja
kletNe
terasaDa

Opis

Waking up every day surrounded by nature, breathing art, light and Mediterranean beauty, is a reality at your fingertips if you choose to live in Alte...

Parametri

Oprema & lastnosti

Ustvarjeno z AI

TerasaRazgledVisoki stropiNaravna svetlobaNadstropjeOdprt bivalni prostorKadTuš kabinaLočeni wcKuhinjski aparatiLeseni podPloščiceVisoki stropiModeren slog

Ostalo
Starost oglasa: 145 dni
Posodobljeno: 1 dni

Lokacija

CALLE ISLA DE ALTEA, Altea
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Coldwell Banker Solaris Real Estate

Podobni oglasi