SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
2 190 000 €
(4 380 € / m²)
Prodaja
6+
2+
500 m²
Calle Málaga, Almuñécar

spalnica6+
površina500 m²
kopalnice2+

Beachfront Hotel
Rooms: 21
Bathrooms: 23

Ostalo
Starost oglasa: 37 dni
Posodobljeno: 37 dni

Lokacija

Calle Málaga, Almuñécar
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

INMOBILIARIA MIMI

INMOBILIARIA MIMI

Podobni oglasi