SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
119 000 €
(1 725 € / m²)
Prodaja
2
1
69 m²
Avenida Estadio Sadrián, Almoradí

spalnica2
površina69 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

This charming 69 m2 apartment (65 m2 usable) offers a practical and welcoming layout, ideal as a main residence, holiday home or investment. Upon ente...

Ostalo
Starost oglasa: 58 dni
Posodobljeno: 28 dni

Lokacija

Avenida Estadio Sadrián, Almoradí
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Your Overseas Home

Your Overseas Home

Podobni oglasi