SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
158 311 €
(2 004 € / m²)
Prodaja
2
2+
79 m²
CALLE LIBERTAD (LA), Algorfa

spalnica2
površina79 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Located in the charming municipality of Algorfa, this residential complex offers a variety of housing options that cater to different needs and lifest...

Ostalo
Starost oglasa: 9 dni
Posodobljeno: 9 dni

Lokacija

CALLE LIBERTAD (LA), Algorfa
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Your Overseas Home

Your Overseas Home

Podobni oglasi