SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
115 000 €
(1 917 € / m²)
Prodaja
2
1
60 m²
Avenida de la Constitución, Algorfa

spalnica2
površina60 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

This charming 2-bedroom, 1-bathroom second-floor apartment is located in the sought-after Cecilia complex in Algorfa, offering comfort, light, and stu...

Ostalo
Starost oglasa: 56 dni
Posodobljeno: 26 dni

Lokacija

Avenida de la Constitución, Algorfa
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Your Overseas Home

Your Overseas Home

Podobni oglasi