SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
249 000 €
(2 649 € / m²)
Prodaja
2
2+
94 m²
Calle Callosa, Algorfa

spalnica2
površina94 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Welcome to the stunning Oasis Golf Apartments, nestled in the heart of the prestigious La Finca Golf Resort in Algorfa. These brand new, modern apartm...

Ostalo
Starost oglasa: 60 dni
Posodobljeno: 31 dni

Lokacija

Calle Callosa, Algorfa
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Your Overseas Home

Your Overseas Home

Podobni oglasi