SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
245 000 €
(3 500 € / m²)
Prodaja
2
2+
70 m²
Calle Alicante, Algorfa

spalnica2
površina70 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

This west-facing two-bedroom ground floor apartment is located within the exclusive La Finca Resort — home to the renowned La Finca Golf & Spa Resort ...

Ostalo
Starost oglasa: 57 dni
Posodobljeno: 27 dni

Lokacija

Calle Alicante, Algorfa
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Your Overseas Home

Your Overseas Home

Podobni oglasi