SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
135 000 €
(2 077 € / m²)
Prodaja
2
1
65 m²
Avenida de la Constitución, Algorfa

spalnica2
površina65 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

GROUND FLOOR APARTMENT WITH 2 BEDROOMS, 1 BATHROOM, AIR CON, PARKING, COMMUNAL POOL, FONTANA III - ALRGORFA InterProperty Sales are delighted to pre...

Ostalo
Starost oglasa: 54 dni
Posodobljeno: 25 dni

Lokacija

Avenida de la Constitución, Algorfa
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Your Overseas Home

Your Overseas Home

Podobni oglasi