SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
318 000 €
(4 356 € / m²)
Prodaja
2
2+
73 m²
Avenida Antonio Pedrera, Algorfa

spalnica2
površina73 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

New Bungalows in La Finca Golf, Algorfa - Luxury and Nature at the Costa Blanca Exclusive Residential Complex in a Golf SettingLocated in the presti...

Ostalo
Starost oglasa: 56 dni
Posodobljeno: 27 dni

Lokacija

Avenida Antonio Pedrera, Algorfa
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Your Overseas Home

Your Overseas Home

Podobni oglasi