SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
336 000 €
(5 895 € / m²)
Prodaja
2
1
57 m²
CALLE XALOC, Alaior

spalnica2
površina57 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Entdecken Sie dieses frisch renovierte Schmuckstück in der exklusiven und ruhigen Wohnanlage Calan Porter in Alaior. Diese Wohnung mit 67 m² Wohnfläch...

Ostalo
Starost oglasa: 7 dni
Posodobljeno: 7 dni

Lokacija

CALLE XALOC, Alaior
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

iad España

Podobni oglasi