SUPA24
Kuhinja; kuhinjski aparati, lesena tla, naravna svetloba, sodoben slog
Dnevna soba; lesena tla, naravna svetloba, sodoben slog
235 000 €
(2 527 € / m²)
Prodaja
2
2+
93 m²
Alacant / Alicante

spalnica2
površina93 m²
kopalnice2+
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

1 and 2-Bedroom Elegant Apartments in Alicante Center
Set in the heart of Alicante, this vibrant urban location offers a perfect balance between city ...

Ostalo
Starost oglasa: 92 dni
Posodobljeno: 92 dni

Lokacija

Alacant / Alicante
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Tekce Real Estate

TEKCE REAL ESTATE

Podobni oglasi