SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
360 000 €
(3 025 € / m²)
Prodaja
4
1
119 m²
Alacant / Alicante

spalnica4
površina119 m²
kopalnice1
dvigaloDa
parkiranjeDa
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Útulný a známý byt na jednom konci známé urbanizace Club del Mar v Playa de San Juan. Skvělá příležitost ke změně životního stylu, pokud chcete upředn...

Neopremljen
Starost oglasa: 219 dni
Posodobljeno: 15 dni

Lokacija

Alacant / Alicante

Infrastruktura in storitve v okolici

IBERO CASA Real Estate

Jiří Švancara MBA

Podobni oglasi