SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
680 000 €
(3 350 € / m²)
Prodaja
3
2+
203 m²
Avenida Kurt Konrad Mayer, Adeje

spalnica3
površina203 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaDa

Opis

Wunderschönes Stadthaus zum Verkauf in der Gegend von Madroñal (Costa Adeje), im gepflegten Komplex Los Girasoles.

opremljeno
Starost oglasa: 494 dni
Posodobljeno: 494 dni

Lokacija

Avenida Kurt Konrad Mayer, Adeje
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

TenerCasa Real Estate

Podobni oglasi