SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
375 000 €
(6 579 € / m²)
Prodaja
2
1
57 m²
Avenida Adeje 300, Adeje

spalnica2
površina57 m²
kopalnice1
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaDa

Opis

Descubra este moderno apartamento de dos dormitorios idealmente ubicado en una zona tranquila de Playa Paraíso, a poca distancia del paseo marítimo, d...

opremljeno
Starost oglasa: 10 dni
Posodobljeno: 10 dni

Lokacija

Avenida Adeje 300, Adeje
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Second home Tenerife

Podobni oglasi