SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
139 500 €
(1 438 € / m²)
Prodaja
Atipične
2+
97 m²
Rúa do Loureiro, A Pobra do Caramiñal

spalnicaatypical
površina97 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Imagina vivir a un paso del mar, en un entorno tranquilo y con todo lo necesario para disfrutar del día a día sin prisas. Se vende piso en A Pobra do ...

Ostalo
Starost oglasa: 49 dni
Posodobljeno: 25 dni

Lokacija

Rúa do Loureiro, A Pobra do Caramiñal
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Antonio MAYÁN PÉREZ

Podobni oglasi