SUPA24
499 000 €
(5 802 € / m²)
Prodaja
2
2+
86 m²
Paseo Marítimo Juan Aparicio

spalnica2
površina86 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Spectacular sea view – newly renovated apartment on the 11th floor by the Mediterranean Welcome to this tastefully renovated apartment at the top of ...

Ostalo
Starost oglasa: 1 dni
Posodobljeno: 1 dni

Lokacija

Paseo Marítimo Juan Aparicio
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Your Overseas Home

Your Overseas Home

Podobni oglasi