SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
249 900 €
(2 403 € / m²)
Prodaja
3
1
104 m²
Paseo Marítimo Juan Aparicio

spalnica3
površina104 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Modern apartment of 104 m2 for sale, fully equipped and ready both for living and for long-term or short-term rental. The property stands out for its ...

Ostalo
Starost oglasa: 55 dni
Posodobljeno: 28 dni

Lokacija

Paseo Marítimo Juan Aparicio
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Your Overseas Home

Your Overseas Home

Podobni oglasi