SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
269 000 €
(2 690 € / m²)
Prodaja
3
1
100 m²
Paseo Marítimo Juan Aparicio

spalnica3
površina100 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

✨ Corner apartment completely renovated, just 50 m from the sea – Torrevieja ✨ If you're looking for a modern home by the sea, ready to move into, ...

Ostalo
Starost oglasa: 58 dni
Posodobljeno: 3 dni

Lokacija

Paseo Marítimo Juan Aparicio
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Your Overseas Home

Your Overseas Home

Podobni oglasi