SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
474 000 €
(4 788 € / m²)
Prodaja
3
1
99 m²
Čentur, Koper / Capodistria

spalnica3
površina99 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaDa

Opis

Na mirni lokaciji v Vanganelu, le približno 4 km od Kopra, je naprodaj prostorno stanovanje v dvostanovanjski hiši, ki ponuja veliko uporabne površine...

Ostalo
Starost oglasa: 4 dni
Posodobljeno: 1 dni

Lokacija

Čentur, Koper / Capodistria
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

KW Slovenia

Podobni oglasi