Seznam ponudb
26
26
26
393 750 €
(5 707 € / m²)
Prodaja
3
2+
69 m²
Čiližská, Vrakuňa
Prikaži na zemljevidu
Dodaj med priljubljene
Deli
spalnica
3
površina
69 m²
kopalnice
2+
Prevedi v angleščina
Hľadáš investičný byt, ktorý ti bude ihneď zarábať?
Čo keby si kúpil byt, ktorý už má nájomníkov a stabilný príjem?
Lastništvo:
Vrsta lastništva določa pravno razmerje do nepremičnine – osebno, zadružno ali državno/občinsko.
Zasebna
Stanje:
Trenutno stanje nepremičnine glede prenove – pred prenovo, po prenovi ali med prenovo.
Ostalo
Energetski razred:
Energetska izkaznica stavbe ocenjuje energijsko učinkovitost na lestvici A–G.
A - Izjemno varčna
tip stavbe:
Opečna
Vrsta ogrevanja:
Ostalo
Prikaži vse parametre
Starost oglasa:
1 dni
Posodobljeno:
1 dni
Prijavi oglas
Lokacija
Čiližská, Vrakuňa
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.