Seznam ponudb
15
15
15
389 000 €
(4 576 € / m²)
Prodaja
3
1
85 m²
Trnavská cesta, Ružinov
Prikaži na zemljevidu
Dodaj med priljubljene
Deli
spalnica
3
površina
85 m²
kopalnice
Prevedi v angleščina
Babony TRE I Predaj priestranného 3-i bytu pri Klientskom centre
Ponúkame svetlý a útulný 3-izbový byt [b]s rozlohou 85 m²[/b] v bytovom dome na Tr...
Lastništvo:
Vrsta lastništva določa pravno razmerje do nepremičnine – osebno, zadružno ali državno/občinsko.
Zasebna
Stanje:
Trenutno stanje nepremičnine glede prenove – pred prenovo, po prenovi ali med prenovo.
Starost oglasa:
14 dni
Posodobljeno:
14 dni
Prijavi oglas
Lokacija
Trnavská cesta, Ružinov
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.