Seznam ponudb
20
20
20
210 000 €
(2 958 € / m²)
Prodaja
3
2+
71 m²
Hlboká, Piešťany
Prikaži na zemljevidu
Dodaj med priljubljene
Deli
spalnica
3
površina
71 m²
kopalnice
2+
Prevedi v angleščina
Ponúkame na predaj výnimočný 3-izbový byt situovaný v samotnom centre mesta Piešťany.
Byt sa nachádza na 4. poschodí zo 7 v bytovom dome s novým výťa...
Prikaži celoten opis
Parametri
Oprema & lastnosti
Dvigalo
Loža
Ustvarjeno z AI
Oznake samodejno ustvari umetna inteligenca – na podlagi fotografij in opisa nepremičnine.
Po prenovi
Parametri
Lastništvo:
Vrsta lastništva določa pravno razmerje do nepremičnine – osebno, zadružno ali državno/občinsko.
Zasebna
Stanje:
Trenutno stanje nepremičnine glede prenove – pred prenovo, po prenovi ali med prenovo.
Ostalo
Starost oglasa:
16 dni
Posodobljeno:
16 dni
Prijavi oglas
Lokacija
Hlboká, Piešťany
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.