Seznam ponudb
20
20
20
185 000 €
(3 033 € / m²)
Prodaja
3
2+
61 m²
Holubyho, Pezinok
Prikaži na zemljevidu
Dodaj med priljubljene
Deli
spalnica
3
površina
61 m²
kopalnice
2+
Prevedi v angleščina
Ponúkame na predaj priestranný 3 izbový byt s loggiou na sídlisku Sever , na ulici L.Novometského.
Byt sa nachádza na 6 poschodí s výťahom. Rozloha ...
Lastništvo:
Vrsta lastništva določa pravno razmerje do nepremičnine – osebno, zadružno ali državno/občinsko.
Zasebna
Stanje:
Trenutno stanje nepremičnine glede prenove – pred prenovo, po prenovi ali med prenovo.
Delna prenova
tip stavbe:
Panelna
Starost oglasa:
5 dni
Posodobljeno:
5 dni
Prijavi oglas
Lokacija
Holubyho, Pezinok
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.