SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
448 790 €
(2 992 € / m²)
Prodaja
4
1
150 m²
Obchodná, Pezinok

spalnica4
površina150 m²
kopalnice1
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Licencovaná RK ORIN REAL ponúka na predaj 4 izb.byt v nadštandardnej výmere 150,18 m2 + Logia 13,23 m2 v Pezinku v novom komplexe VINICE

Neopremljen
Starost oglasa: 9 dni
Posodobljeno: 9 dni

Lokacija

Obchodná, Pezinok
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

ORIN REAL s.r.o.

Jaroslav Kravarčik

Podobni oglasi