SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
218 000 €
(4 739 € / m²)
Prodaja
Atipične
1
46 m²
Oravská Lesná

spalnicaatypical
površina46 m²
kopalnice1
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaDa

Opis

AstonReal exkluzívne ponúka na predaj elegantný investičný apartmán v prestížnom apartmánovom komplexe VIA JASNÁ, situovanom pri vstupe do Demänovskej...

opremljeno
Starost oglasa: 1 dni
Posodobljeno: 1 dni

Lokacija

Oravská Lesná
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

AstonReal s.r.o.

Saskia Karmanová - Liptovský Mikuláš

Podobni oglasi