Seznam ponudb
13
13
13
163 000 €
(2 063 € / m²)
Prodaja
4
1
79 m²
Kemi, Liptovský Mikuláš
Prikaži na zemljevidu
Dodaj med priljubljene
Deli
spalnica
4
površina
79 m²
kopalnice
Prevedi v angleščina
Ponúkame Vám na predaj 4-izbový byt v Liptovskom Mikuláši, časť Podbreziny s krásnymi výhľadmi.
Charakteristika nehnuteľnosti:
- 8. poschodie s vý...
Prikaži celoten opis
Parametri
Oprema & lastnosti
Dvigalo
Loža
Parametri
Lastništvo:
Vrsta lastništva določa pravno razmerje do nepremičnine – osebno, zadružno ali državno/občinsko.
Zasebna
Stanje:
Trenutno stanje nepremičnine glede prenove – pred prenovo, po prenovi ali med prenovo.
Delna prenova
tip stavbe:
Panelna
Vrsta ogrevanja:
Daljinsko ogrevanje
Nadstropje:
8. nadstropje od 8
Starost oglasa:
1 dni
Posodobljeno:
1 dni
Prijavi oglas
Lokacija
Kemi, Liptovský Mikuláš
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.