SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
106 037 €
(1 607 € / m²)
Prodaja
3
1
66 m²
Belá, Belá-Dulice

spalnica3
površina66 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanje
kletNe
terasaNe

Opis

Mieszkanie skierowane dla rodziny szukającej lokalizacji blisko centrum miasta.
Mieszkanie trójstronne, po remoncie, znajduje się w niskim bloku z ce...

Ostalo
Starost oglasa: 459 dni
Posodobljeno: 440 dni

Lokacija

Belá, Belá-Dulice
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

METROHOUSE FRANCHISE S.A.

Arkadiusz Słaboń

Podobni oglasi