SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
850 423 €
(3 697 € / m²)
Prodaja
3
2+
230 m²
Saffron Avenue

spalnica3
površina230 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Luxury 3 Bed Penthouse for sale on Eden Island – SeychellesEsales Property ID: es5554649Eden IslandSeychellesDiscover Your Dream Oasis: A Luxury 3-Bed...

Parametri

Ustvarjeno z AI

RazgledNadstropjeOdprt bivalni prostorLočena kuhinjaTuš kabinaKuhinjski aparatiPralni strojPametne napraveVarovanjeVisoki stropiPo prenoviNaravna svetlobaModeren slogOpremljeno

Ostalo
Starost oglasa: 154 dni
Posodobljeno: 121 dni

Lokacija

Saffron Avenue
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Esales Property Ltd

Podobni oglasi